Limburgse kalenders 2024

Tientallen verenigingen en organisatoren maken een bruisende activiteitenkalender mogelijk.

Of je nou van wandelen, hardlopen of baanatletiek houdt; Limburg biedt voor elk wat wils!

volg LA+ op social media en blijf eenvoudig op de hoogte!

Kalenders

Samen voor succesvolle Limburgse evenementen
Limburg Athletics+ biedt organisatoren van evenementen mogelijkheden tot inhoudelijke, promotionele en financiële ondersteuning. Om je nog beter van dienst te zijn, werken wij samen met partijen zoals Visit Zuid-Limburg voor extra promotiemogelijkheden.

Hardlopen in Zuid-Limburg
Visit Zuid-Limburg biedt een speciale pagina voor hardloopliefhebbers met o.a. een bredere activiteitenagenda en enkele aantrekkelijke routes door ons prachtige (Zuid-)Limburgse landschap. Zoek gerust contact als je meer wilt weten of bezoek de website.

Evenement toevoegen?
Heb jij ook een mooi evenement voor onderstaande kalender? Stuur ons een email met categorie (loop, baanatletiek, wandelen), datum event, naam event, beschrijving (afstanden/disciplines), locatie en website (meer info & aanmelden) naar info@limburgathleticsplus.com en we beoordelen/verwerken je aanmelding!

LOOPKALENDER LIMBURG 2024

(Mobiele bezoeker? Houd je scherm horizontaal voor de beste weergave)

DATUM NAAM BESCHRIJVING LOCATIE WEBSITE
7 jan 2024 Orion Nieuwjaarsloop 5 km – 10 km Boekend https://www.orionvenlo.nl/nieuwjaarsloop-2024/
7 jan 2024 Trailrun Poort naar het Heuvelland 12 km – 24 km Beek (Lb) https://www.avcaesar.nl/wedstrijd-trailrun-poort-naar-het-heuvelland/
7 jan 2024 Hema Ijzeren Man Volksloop maandelijks: diverse afstanden Weert https://avweert.nl/algemeen/hema-ijml/
14 jan 2024 Polar Bear Trail 10 km – 20 km – 30 km Maastricht https://www.bearsports.nl/events/polar-bear-trail/
14 jan 2024 Kranenbroeker Bosloop 1 km – 2,5 km – 5 km – 7 km – 10,9 km Echt https://kranenbroek-echt.nl/index.php/wedstrijden/
19 jan 2024 Wim Sangen Memorial een bijzondere loop voor kinderen uit het speciaal onderwijs Kerkrade
20 en 21 jan 2024 Abdijcross 850 m – 1,2 km – 1,4 km – 10,5 km – 12 km Kerkrade https://www.abdijcross.nl/
21 jan 2024 Annendaalloop jeugd 1 km – jeugd 1,5 km – G-loop 1 km – 5 km – kwart marathon – halve marathon Posterholt https://www.runningroerdalen.nl/annendaalloop/
21 jan 2024 Black Water Trail 7 km – 14 km Venlo https://www.obstakels.com/events/black-water-trail-2024/
28 jan 2024 Vlakwatercross diverse afstanden Venray https://inschrijven.nl/form/2024012816350-nl
4 feb 2024 Scopias Trail 10 km – 20 km – 30 km Belfeld  https://www.scopiastrail.nl/
11 feb 2024 Kranenbroeker Bosloop 1 km – 2,5 km – 5 km – 7 km – 10,9 km Echt https://kranenbroek-echt.nl/index.php/wedstrijden/
18 feb 2024 Leudal Cross diverse afstanden Haelen https://www.atletiekleudal.nl/evenementen/leudal-cross/
3 mrt 2024 Berden Voorjaarsloop diverse afstanden Venlo https://www.berdenvoorjaarsloop.nl/
10 mrt 2024 Kranenbroeker Bosloop 1 km – 2,5 km – 5 km – 7 km – 10,9 km Echt https://kranenbroek-echt.nl/index.php/wedstrijden/
17 mrt 2024 Heuvelland Marathon halve en hele marathon + variaties Vaals https://www.bearsports.nl/events/heuvelland-marathon/
20 t/m 24 mrt 2024 Arrow Venloop diverse afstanden Venlo https://www.venloop.nl
30 mrt 2024 Cauberg Trail 9 km – 18 km – 30 km – 43 km – 50 km Valkenburg aan de Geul (LB) https://www.caubergtrail.nl/
1 apr 2024 Rosa Run marathon (estafette) Sittard https://rosa-run.nl/
7 apr 2024 Parelloop Brunssum businessrun – 500 m – 1 km – 2,5 km – 5 km – 10 km Brunssum https://www.parelloop.nl/
14 apr 2024 Kranenbroeker Bosloop 1 km – 2,5 km – 5 km – 7 km – 10,9 km Echt https://kranenbroek-echt.nl/index.php/wedstrijden/
20 apr 2024 Rundje um ut Hundje 350 m – 600 m – 1150 m – 2,5 km – 5 km – 10 km Horst a/d Maas https://www.rundjeumuthundje.nl/
21 apr 2024 Groene Loper Run 5 km – 10 km – 21 km Maastricht https://www.groeneloperrun.nl/
4 mei 2024 Petranpad Ultra Trail BUT100 64 km – 112 km Meerlo (Horst a/d Maas) https://petranultra.nl/
2 jun 2024 MÕSA challenge 2024 Run (trail): 10 km – 20 km – 42 km + kids run (500, 1000 en 2000 m) Walk: 10 km – 20 kmRide: 30 km – 60 km (MTB) en 75 km (Gravel) Broekhuizenvorst volgt
16 jun 2024 Trailrun Leudal 6,5 km – 13 km – 22 km – 30 km Heythuysen http://www.trailrunleudal.nl/
29 jun 2024 Run the Border 50 km Epen https://loveittrailit.nl/blogs/events/run-the-border-29-06-2024
8 sep 2024 Saucony Sint Pietersbear Trail 7 km – 10 km – 14 km – 18 km – 32 km Maastricht https://www.bearsports.nl/events/sint-pietersbear-trail/
15 sep 2024 Obvion RUN 5 km – 10 km – halve marathon Heerlen https://www.obvionrun.nl/
15 sep 2024 Sfeervol Meerssen Run jeugdlopen – 5 km – 10,5 km – 21,1 km Meerssen https://www.sfeervolmeerssen.run/
24 sep 2024 Viva La Vida Run 500 m – 1 km – 6 km – 10 km – 10 em Kerkrade https://www.vivalavidarun.nl/
28 sep 2024 Hubo Heitse Leudalloop verschillende afstanden voor jeugd en volwassenen op de atletiekbaan Heythuysen https://www.atletiekleudal.nl/evenementen/avondloop/
6 okt 2024 Limburg Wine Trail diverse afstanden https://www.bearsports.nl
19 t/m 27 okt 2024 Limburgse Beweeg- en Beleefweek 2024 (LBBW) diverse activiteiten voor alle leeftijden door heel Limburg volgt
17 nov 2024 Alfa Bear Trail 5 km – 12 km – 24 km Thull https://www.bearsports.nl/events/alfa-bear-trail/

BAANATLETIEK KALENDER LIMBURG 2024

(Mobiele bezoeker? Houd je scherm horizontaal voor de beste weergave)

DATUM NAAM BESCHRIJVING LOCATIE WEBSITE
12 en 13 jan 2024 ESSX4ALL polsstokhoog Sittard https://essx.eu/pole-vault-competition-essx-4-all/
3 en 4 feb 2024 NK Indoor Masters / Meerkamp U20 & senioren diverse disciplines Apeldoorn https://www.atletiek.nl/toernooien/nk-indoor-masters-meerkamp/
10 en 11 feb 2024 NK Indoor U20 & U18 diverse disciplines Apeldoorn https://www.atletiek.nl/toernooien/asics-nk-indoor-u20-u18/
17 en 18 feb 2024 NK Indoor Senioren diverse disciplines Apeldoorn https://www.atletiek.nl/toernooien/nk-indoor-senioren/
14 apr 2024 NK Marathon marathon Rotterdam https://www.atletiek.nl/toernooien/nk-marathon/
18 mei 2024 NK 10.000m 10km Nijmegen https://www.atletiek.nl/toernooien/nk-10-000m/
19 mei 2024 SplitTime NK Teams Senioren diverse disciplines onbekend https://www.atletiek.nl/toernooien/nk-teams-senioren/
24 t/m 26 mei 2024 NK Masters diverse disciplines Hilversum https://www.atletiek.nl/toernooien/nk-masters/
1 en 2 jun 2024 NK Meerkamp U18 & U20 meerkamp onbekend https://www.atletiek.nl/toernooien/nk-meerkamp-u20-u18/
9 jun 2024 NK Snelwandelen 20 km & 10 km snelwandelen Tilburg https://www.atletiek.nl/toernooien/nk-snelwandelen-20km-10km/
14 t/m 16 jun 2024 Asics NK U20 & U18 diverse disciplines Utrecht https://www.atletiek.nl/toernooien/asics-nk-u20-u18/
23 jun 2024 ONK Para Atletiek diverse disciplines Vught https://www.atletiek.nl/toernooien/onk-para-atletiek/
28 t/m 30 jun Asics NK Atletiek diverse disciplines Hengelo https://www.atletiek.nl/toernooien/asics-nk-atletiek/
8 sep 2024 NK Teams U20 & U18 diverse disciplines onbekend https://www.atletiek.nl/toernooien/nk-teams-u20-u18/
14 sep 2024 NK 100km 100km Winschoten https://www.atletiek.nl/toernooien/nk-100km/
15 sep 2024 NK Werpvijfkamp werpvijfkamp onbekend https://www.atletiek.nl/toernooien/nk-werpvijfkamp/
28 en 29 sep 2024 NEK/NK Estafette diverse disciplines Amsterdam https://www.atletiek.nl/toernooien/nek-nk-estafette/
6 okt 2024 NK Halve Marathon halve marathon Breda https://www.atletiek.nl/toernooien/nk-halve-marathon/
6 okt 2024 NK Snelwandelen 35 km & 20 km snelwandelen Tilburg https://www.atletiek.nl/toernooien/nk-snelwandelen-35km-20km/

WANDELKALENDER LIMBURG 2024

(Mobiele bezoeker? Houd je scherm horizontaal voor de beste weergave)

DATUM NAAM BESCHRIJVING LOCATIE WEBSITE
23 mrt 2024 Venloop Walk & Wheels voor mensen die in de algemene dagelijkse levensverrichtingen (ADL) afhankelijk zijn van een rolstoel of vanwege welke reden dan ook geen 10 kilometer kunnen wandelen, maar wel graag 7,5 kilometer willen meemaken Velden https://venloop.nl/wandelen/walk-wheels/
23 mrt 2024 Neptunus Wandeltocht 10 km – 20 km – 30 km – marathon – walk & wheels Venlo https://venloop.nl/wandelen/neptunus-wandeltocht/
13 apr 2024 Berden Wandeltocht 7,5 km – 15 km – 25 km Venlo https://berdenwandeltocht.nl/
4 mei 2024 Petranpad Ultra Trail BUT100 – Walk 64 km – 112 km Meerlo (Horst a/d Maas) https://petranultra.nl/
13 t/m 17 mei 2024 SC Fysioatelier Leudal Wandelvierdaagse wandelen in het Leudal Heythuysen https://leudalwandelvierdaagse.nl/
14 t/m 17 mei 2024 Aartsen Avond4Daagse 6 km – 12 km Venlo https://venloop.nl/wandelen/aartsen-avond4daagse/
31 mei t/m 2 jun 2024 Meerdaags Wandelevenement Venray 5 km – 10 km – 15 km – 20 km – 30 km – 40 km – 50 km Venray https://wandelevenementvenray.nl/
2 jun 2024 MÕSA challenge 2024 Run (trail): 10 km – 20 km – 42 km + kids run (500, 1000 en 2000 m) Walk: 10 km – 20 km Ride: 30 km – 60 km (MTB) en 75 km (Gravel) Broekhuizenvorst volgt
2 jun 2024 Wandele noar Schandele 8 km – 16 km – 24 km Velden https://venloop.nl/wandelen/wandele-naor-schandele/
6 t/m 9 jun 2024 Avondvierdaagse Venray 3 km – 5 km – 10 km – 15 km Venray https://a4d.nl/index.php/inschrijven
19 jun 2024 Lions Rolstoeltocht tocht voor de minder mobiele inwoners van de gemeente Leudal Heythuysen https://www.atletiekleudal.nl/evenementen/rolstoeltocht/
20 jun 2024 Bourgondisch Brook Wandeltocht 6 km – 12 km – 18 km Hout-Blerick https://venloop.nl/wandelen/bourgondisch-brook/
21 sep 2024 Tuincentrum Leurs Wandeltocht 15 km Venlo https://venloop.nl/wandelen/tuincentrum-leurs-wandeltocht/
17 dec 2024 Venloop Kerstloop 7,5 km Venlo https://venloop.nl/wandelen/kerstloop/

Contact

info@limburgathleticsplus.com

Postadres: 
Stichting Limburg Athletics+
Postbus 112
6460 AC Kerkrade

06-21.386.314
(secretariaat)